Masáže

Procedura, při které dochází k harmonizaci fyzického i psychického stavu organismu. Uvolňuje svalové napětí, zlepšuje prokrvení kůže, podkoží a svalstva a tím příznivě působí i na metabolismus a snižuje stres.


NOVINKA - Manuální lifting obličeje -  neinvazivní masáž  díky které jsou výrazně vyhlazeny vrásky. A jako bonus, při masáži si užijete naprostý relax. A to nejlepší? Jsme na Vás dvě! Neváhejte se na nás obrátit. Zjistěte více informací o nové službě zde.
NOVINKA - Exkluzivní zeštíhlující masáž s kosmetikou Slimming pearls od francouzské značky THALION.  Ošetření, které zeštíhluje, zmírňuje celulitidu, odstraňuje odumřelé buňky a tělo zbavuje zadržené vody. Výsledky jsou vidět již od první masáže. Informace o celulitidě najdete zde.
Relaxační masáž je vhodná k celkovému uvolnění organismu. Díky jemným tahům a použití olejů s přídavkem vonných silic dochází k hlubokému odpočinku, nabrání nových sil a uvolnění duševního napětí.
Regenerační masáž pomůže s uvolněním namožených svalů. Díky hlubším hmatům dochází k lepšímu prokrvení svalů a šlach a tím pomáhá k rychlejší regeneraci.
Ruční lymfatická masáž pomůže při otocích, těžkých nohou, zmírňuje projevy celulitidy a díky zlepšení lymfatického oběhu podporuje detoxikaci organismu. Provádí se velmi jemnými tahy a tím příznivě působí i na duševní relaxaci.
Breussova masáž je velmi jemná technika zaměřená na páteř. Lze ji použít i při akutních bolestech zad a páteře. Použitý třezalkový olej vyživuje meziobratlové ploténky, velmi silně prokrvuje a tím účinně pomáhá při odstraňování bolestí. Tato masáž velmi příznivě působí i na psychiku, neboť při ní dochází k hlubokému uvolnění těla i mysli. Breussova masáž je zakončena zábalem z třezalkového oleje. 

Adresa

K Vystrkovu 1883/14
Praha 12, Modřany
Vchod zadem z parku

Kontakty

Masáže: +420 731 445 449
Manikúra: +420 777 966 106
Výživové poradenství
+ 420 777 966 106
+ 420 731 445 449
Email: salonrenesance@gmail.com

Feedback

Pošlete nám zpětnou vazbu, abychom mohli udělat vše pro to aby se Vám u nás líbilo. Těšíme se na vaši další návštěvu.

Salon Renesance

Made with Mobirise